تابلو چلنیوم و نکات مهم آن

تابلو چلنیوم و نکات مهم آن


تابلو چلنیوم یا هر نوع تابلو مغازه،از عناصری است که جزو الزامات کسب‌وکار است. تابلو مغازه می‌تواند کسب‌ و کار شما را در جهت مثبت تبلیغات پیش ببرد. تبلیغات به روش تابلو سازی در فروشگاه، از بهترین نوع تبلیغات است.

چه نوع تابلو چلنیوم بادوام‌ تر است؟

این مسلم است که دوام تابلو چلنیوم نه‌تنها به جنس آن، بلکه به سازنده آن نیز بستگی دارد. پس در درجه اول سایت‌های تابلو سازی ها را بررسی نموده و بهترین آن‌ها را انتخاب نمایید. سپس در مورد جنس و مدل تابلو چلنیوم با تابلوسازی منتخبتان مشورت نمایید.

انواع تابلو چلنیوم کدام است؟

همان‌طور که میدانید، تابلو چلنیوم انواع گوناگونی دارد. از بین این تابلوها هر سفارش‌دهنده‌ای بنا به نوع کاربری خود سفارشاتی می‌دهد. در اینجا به نحوه ساخت چند تابلو اشاره می‌کنیم:

تابلو چلنیوم و تابلو ترموود


تابلو مغازه، حروف برجسته چلنیوم ساده:

نسل اول تابلو مغازه است. نوعی آلومینیوم یو شکل که در لبه‌های حروف پلکسی قرار می‌گیرد. رویه تابلو نیز ازجنس پلکسی گلاس است. نورپردازی تابلو چلنیوم بالامپ‌های اس ام دی اجرا می‌شود.

حروف برجسته چلنیوم پلکسی دوبل:

تقریباً تمام انواع تابلو چلنیوم در صنعت تابلوسازی مانند هم ساخته می‌شوند. این مدل در لایه پلکسی گلاس حروف،  دو رنگ می‌شود. بقیه موارد شبیه چلنیوم است.

چلنیوم RGB:

این تابلو چلنیوم ،حروف از جنس پلکسی گلاس سفیداست. نورپردازی تابلو پلکسی گلاس ، به ‌وسیله لامپ‌های  SMDوRGB اجرا می‌شود. که هفت رنگ هستند.


چلنیوم پانچ:

این تابلو چلنیوم بر روی صفحه حروف دارای سوراخ‌هایی ستاره، دایره و دیگر اشکال هندسی است که نور از آن‌ها به بیرون نورافشانی می‌کند. یک‌ لایه بیرونی دیگردورتادور حروف، از جنس استیل، آلومینیوم، پلکسی گلس یا …قرارمی‌گیرد که آن هم سوراخ‌دار می‌باشد .به‌وسیله لامپ‌های SMD و RGB اجرا می‌شود. که هفت رنگ هستند. این حروف بسیار لوکس به نظر می‌آید.

تابلو چلنیوم طرح الماس

تابلو چلنیوم و نکات مهم آن

تابلوهای چلنیوم درصورتی‌که توسط سازنده خوب، ساخته و اجرا شوند، دیربه‌دیر سرویس نیاز دارند.

در تابلو چلنیوم از فن برای خنک نگهداشتن آن استفاده کنید تا آسیب نبیند.

اگر قسمتی از آن هرچند کوچک، آسیب دید، حتماً در اسرع وقت آن را تعمیر نمایید تا باد و باران و دیگر عوامل جوی آن را از بین نبرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *